Timetable


Πρόγραμμα Ομαδικών Σχολής Χορού Γλυφάδας:                 ( Click to Download )

( Το πρόγραμμα είναι υπό διαμόρφωση και ενδέχεται να υπάρξουν αλλαγές ώστε να βολεύει τους συμμετέχοντες)

ΔΕΥΤΕΡΑ  ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
17:30 - 18:15
Latin
Baby
(4-7 ετών)

19:00 - 19:45
Latin/Ballroom

20:30 - 21:15
Argentine Tango
Adults
  
21:15 - 22:00
Latin/Ballroom
Salsa-Bachata
Adults

 

 

17:30 - 18:15
Ballet tonic 
Baby
(4-7 ετών)

   18:15 - 19:00
Video Clip Dance
Παιδικό

19:00 - 19:45
Latin/Salsa
-Bachata
Adults
 
20:30 - 21:15
Oriental
Adults

21:15 - 22:00 
Ελληνικοί
Χασάπικο-Ζειμπέκικο
Adults




 

12:00 - 12:45
Latin-Salsa-Bachata
Adults

19:00 - 19:45
Latin/Salsa
Bachata-
Merenque 
Adults






 
 

17:30 - 18:15
Video Clip / Hip-Hop
Baby
(4-7 ετών)

17:30 - 18:15
 Oriental Εφηβικό Προχωρημένο

18:15 -19:00
Hip-Hop
Παιδικό
 
19:00 - 19:45
Latin/Ballroom
Adults
  






17:30 - 18:15
Oriental
Baby
(4-7 ετών)

19:45 - 20:30
 Oriental 
Παιδικό
 
20:30 - 21:15
Latin/Salsa/Bachata
Adults
    
21:15 - 22:00
 Oriental
Adults

11:30 - 12:15
Contemporary
Παιδικό

12:15 - 13:00
Video Clip Dance
Παιδικό

13:00 - 13:45
Latin/Ballroom



 Πρόγραμμα Ομαδικών Σχολής  Αμαρουσίου:               ( Click to Download )

( Το πρόγραμμα είναι υπό διαμόρφωση και ενδέχεται να υπάρξουν αλλαγές ώστε να βολεύει τους συμμετέχοντες)

ΔΕΥΤΕΡΑ  ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 
18:15 - 19:00
Latin/Ballroom
Adults

19:00 -19:45
Oriental
 Εφηβικό

19:45 -20:30
Oriental 
 Adults

20:30 - 21:15
Ελληνικοί
Χασάπικο-Ζειμπέκικο
 
21:15 - 22:00
Salsa-Bachata
Adults




12:00 - 12:45
Latin-Salsa-Bachata
Adults

19:00 -19:45
 Latin
International
Παιδικό
    

 


17:30 - 18:15
Video Clip
Baby
  
18:15 - 19:00
Latin/Ballroom
Adults

19:00 - 19:45
Muzical Jazz

21:15 - 22:00
Argentine Tango


 

18:15 - 19:00
Video Clip /
Hip-Hop
Παιδικό

19:00 - 19:45
High Heels

20:30 - 21:15
 Latin
International
  
 

17:30 - 18:15
Ballet tonic
Παιδικό

19:00 -19:45
Salsa
Adults

19:45 - 20:30
All ladies latin
Παιδικό-Αγωνιστικό

20:30 - 21:15
  Salsa/Batchata/Latin
Adults





 

13:45-14:30
Latin
Παιδικό