Home • Πληροφορίες • Χοροί • Φωτογραφίες • Πρόγραμμα • Επικοινωνία • Νέα • Προσφορές

  Πρόγραμμα Ομαδικών Μαθημάτων  Νοεμβρίου 2017:

ΔΕΥΤΕΡΑ  ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
   

1/11

2/11

3/11

4/11

 

 

 

18:15 - 19:00

Salsa / Bachata

 

19:30 - 20:20

Hip-Hop

 

20:20-22:00

Σύγχρονο

 

19:00-19:45

Mix - Latin

 

 

19:45 - 20:30

Argentin Tango

 

 

 

 

 

18:15 - 19:00

Oriental-Νέων Μαθητών

 

19:00 - 19:45

Τμ. Νέων Μαθητών

Rythm/Smooth

 

19:45 - 20:30

* Salsa - Advanced

 

19:45 -20:30

Παιδικό Latin &

Oriental

7-11 ετών

 

20:30-21:15

Practice

13:00 -13:45

Παιδικό Latin &

Oriental

6/11

7/11

8/11

9/11

10/11

11/11

19:00 - 19:45

Oriental-Advanced

 

19:45 - 20:30

Τμ. Νέων Μαθητών

Rythm/Smooth

 

20:30-21:15

Bronze I-II

Rythm/Smooth

 

19:00 -19:45

Παιδικό Latin

7-11 ετών

 

21:15-22:45

All Ladies Latin

* Αγωνιστικό

 

18:15 - 19:00

Salsa / Bachata

 

19:30 - 20:20

Hip-Hop

 

20:20-22:00

Σύγχρονο

 

19:00-19:45

Mix - Latin

 

 

19:45 - 20:30

Argentin Tango

 

 

 

18:15 - 19:00

Oriental-Νέων Μαθητών

 

19:00 - 19:45

Τμ. Νέων Μαθητών

Rythm/Smooth

 

19:45 - 20:30

* Salsa - Advanced

 

19:45 -20:30

Παιδικό Latin

7-11 ετών

 

20:30-21:15

Practice

13:00 -13:45

Παιδικό Latin &

Oriental

 

13/11

14/11

15/11

16/11

17/11

18/11

19:00 - 19:45

Oriental-Advanced

 

19:45 - 20:30

Τμ. Νέων Μαθητών

Rythm/Smooth

 

20:30-21:15

Bronze I-II

Rythm/Smooth

19:00 -19:45

Παιδικό Latin

7-11 ετών

 

21:15-22:45

All Ladies Latin

* Αγωνιστικό

 

18:15 - 19:00

Salsa / Bachata

 

19:30 - 20:20

Hip-Hop

 

20:20-22:00

Σύγχρονο

 

19:00-19:45

Mix - Latin

 

 

19:45 - 20:30

Argentin Tango

 

 

 

18:15 - 19:00

Oriental-Νέων Μαθητών

 

19:00 - 19:45

Τμ. Νέων Μαθητών

Rythm/Smooth

 

19:45 - 20:30

* Salsa - Advanced

 

19:45 -20:30

Παιδικό Latin

7-11 ετών

 

20:30-21:15

Practice

13:00 -13:45

Παιδικό Latin &

Oriental

 

20/11

21/11

22/11

23/11

24/11

25/11

19:00 - 19:45

Oriental-Advanced

 

19:45 - 20:30

Τμ. Νέων Μαθητών

Rythm/Smooth

 

20:30-21:15

Bronze I-II

Rythm/Smooth

 

19:00 -19:45

Παιδικό Latin

7-11 ετών

 

21:15-22:45

All Ladies Latin

* Αγωνιστικό

18:15 - 19:00

Salsa / Bachata

 

19:30 - 20:20

Hip-Hop

 

20:20-22:00

Σύγχρονο

 

19:00-19:45

Mix - Latin

 

 

19:45 - 20:30

Argentin Tango

 

 

 

 

 

18:15 - 19:00

Oriental-Νέων Μαθητών

 

19:00 - 19:45

Τμ. Νέων Μαθητών

Rythm/Smooth

 

19:45 - 20:30

* Salsa - Advanced

 

19:45 -20:30

Παιδικό Latin

7-11 ετών

 

20:30-21:15

Practice

13:00 -13:45

Παιδικό Latin &

Oriental

 

27/11

28/11

29/11

30/11

1/12

2/12

19:00 - 19:45

Oriental-Advanced

 

19:45 - 20:30

Τμ. Νέων Μαθητών

Rythm/Smooth

 

20:30-21:15

Bronze I-II

Rythm/Smooth

 

19:00 -19:45

Παιδικό Latin

7-11 ετών

 

21:15-22:45

All Ladies Latin

* Αγωνιστικό

18:15 - 19:00

Salsa / Bachata

 

19:30 - 20:20

Hip-Hop

 

20:20-22:00

Σύγχρονο

 

19:00-19:45

Mix - Latin

 

 

19:45 - 20:30

Argentin Tango

 

 

 

 

 

18:15 - 19:00

Oriental-Νέων Μαθητών

 

19:00 - 19:45

Τμ. Νέων Μαθητών

Rythm/Smooth

 

19:45 - 20:30

* Salsa - Advanced

 

19:45 -20:30

Παιδικό Latin

7-11 ετών

 

20:30-21:15

Practice

13:00 -13:45

Παιδικό Latin &

Oriental

 

 

1.     Παρακαλούμε μη ξεχνάτε να ακυρώνετε 24 ώρες νωρίτερα τα ιδιαίτερα μαθήματά σας για να μην υπάρξει χρέωση. 

2.     Για να συμμετέχετε στα Ομαδικά με το αστέρι ( * ) θα πρέπει να συνεννοηθείτε προηγουμένως με την υπεύθυνη της Σχολής.

Rythm (Rumba, Samba, Cha-Cha, Mambo, Bolero, Swing)

  Smooth (Waltz, Tango, Foxtrot, V. Waltz)

Για οποιαδήποτε απορία σχετικά με το πρόγραμμα των Ομαδικών παρακαλούμε να απευθύνεστε στη γραμματεία της Σχολής.

 ΜΑΡΟΥΣΙ : 210-61 40 614

Dance Studio Operated by Viva DanceSport Academy ®